جادوگران : داستان های آرکادیا
نشان کردن
1 ستاره منفی1 ستاره مثبت
Loading...

درباره جادوگران : داستان های آرکادیا

داستان سریال :

شاگرد مرلین در یک ماموریت کوتاه تحت عنوان کاملات به جمع قهرمانان آرکادیا می‌پیوندید، جایی که درگیری بین دنیای انسان ها، ترول‌ها و جادوگران در حال گسترش است.

توضیحات سریال :

یک سریال کارتونی محصول شبکه نتفلیکس که توسط گی‌یرمو دل تورو کارگردان، تهیه‌کننده، فیلم‌نامه‌نویس و رمان‌نویس مکزیکی ساخته شده است.

عوامل دوبلاژ : ( موسسه فرهنگی هنری سورن )

راضیه فهیمی (مدیر دوبلاژ)، بابک وطن دوست، عرفان هنربخش، محمدرضا صولتی،ساناز غلامی، مینا مومنی، کسری نیک آذر، محمد خاوری، محسن پرتوی، علیرضا وارسته، آیدین الماسیان، علیرضا طاهری، راضیه فهیمی، شهره روحی، مرضیه ابراهیمی، عباس چهاردهی و ناصر محمدی

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران جادوگران : داستان های آرکادیا

کارگردان جادوگران : داستان های آرکادیا

فصل های جادوگران : داستان های آرکادیا

قسمت 1 ( افسون شده )

هنگامی که جادوگر بزرگ از شاگرد مرلین، دوکسی می خواهد نگهبانان آرکادیا را پیدا کند، او پس از قرن ها مجدد شروع به فعالیت می کند.

قسمت 2 ( تاریخ به روایت تصویر )

دوکسی، کلر، استیو و جیم با پادشاه افسانه ای آرتور و خواهرش مورگانا در قرون وسطا ملاقات می کنند - جایی که داشتن یک ترول مجازاتش مرگ است.

قسمت 3 ( تعقیب جادوگر )

با در معرض خطر قرار گرفتن آینده، دوکسی و کلر امیدوارند که آرتور و مورگانا بتوانند آشتی کنند. در همین حال، انسان ها در جنگل مشغول شکار ترول هستند.

قسمت 4 ( پری دریاچه )

مرلین و دستیارش راگت در تلاش برای بازگرداندن اکسکالیبور و نجات کملوت هستند. در جای دیگر، جیم سعی می کند بلینکی را متقاعد کند که آنها در یک طرف هستند.

قسمت 5 ( آخرین باقی مانده )

مورگانا عنوان جدیدی را به خود اختصاص می دهد - مادر هیولاها - و قول می دهد عصر جدیدی را آغاز کند. نبرد حماسی در دربار کینگ آرتور آغاز می شود.

قسمت 6 ( دوربرگردان )

هنگامی که گونمار ساخت ارتش خود را آغاز می کند، آرتور به دنبال اتحاد با ترول های دووزا است. مرلین و دوکسی برای جعل طلسم دست به دست هم می دهند.

قسمت 7 ( دوربرگردان قسمت 2 )

با نبرد سرنوشت ساز در حال انجام، هر قهرمان باید وظیفه خود را برای متوقف کردن نظم آرکان و تبعید گانمار انجام دهد و اطمینان حاصل کند که تاریخ آنطور که باید رقم می خورد.

قسمت 8 ( مخفی گاه جادوگران )

جیم پس از بازگشت به قرن 21، دست به یک فداکاری بزرگ می زند که همه را شوکه می کند. شوالیه سبز بالاخره خودش را نشان می دهد.

قسمت 9 ( آشیانه اژدها )

کلیر در میان سایه ها به دنبال روح جیم می گردد. دوکسی و آرچی نیز به دنبال سرنخ هایی در لانه یک اژدهای بدنام هستند.

قسمت 10 ( آخرین کاری که کردیم )

انجمن آرکین، دوکسی را وادار به گرفتن یک تصمیم سرنوشت ساز و بسیار سخت می کند؛ «نجات دوستانش یا نجات سیاره؟» او کدام یکی را انتخاب می کند؟ فقط زمان است که مشخص می کند.

دیدگاه‌های جادوگران : داستان های آرکادیا