اسم تو

اسم تو

امتیاز کاربران امتیاز داده نشده
: 8.4
نشان کردن
1 ستاره منفی1 ستاره مثبت
Loading...

درباره اسم تو

داستان انیمه :

میتسوها میامیزو، یک دانش‌آموز دبیرستانی در حومه روستای ایتوموری در کشور ژاپن بود که از زندگی در روستا خسته شده و آرزو داشت در زندگی بعدی خود تبدیل به پسری خوش‌سیما در توکیو شود. تاکی تاچیبانا نیز یک پسر نوجوان دبیرستانی اهل توکیو بود. زمانی که یک ستاره دنباله‌دار به زمین نزدیک شد، آرزوها و زندگی آن‌ها دستخوش تغییر گردید. در یکی از روزها میتسوها به عنوان تاکی، و تاکی در عوض میتسوها از خواب بیدار شد. تاکی و میتسوها متوجه می‌شوند که بدنشان با یکدیگر تعویض شده‌است. برای چندین روز بدن‌های آن‌ها گاه‌وبی‌گاه با یکدیگر عوض می‌شد تا اینکه بعد از ظهر یکی از روزها کاملاً تماس خود را از دست دادند.

توضیحات انیمه :

یک انیمه‌ی رمانتیک فانتزی ژاپنی به نویسندگی و کارگردانی ماکوتو شینکای است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این فیلم، برگرفته رمانی به همین نام، اثر شینکای در ژوئن ۲۰۱۶ است. از صداپیشگان آن، می‌توان به مونه کامیشیرایشی، ریونوسوکه کامیکی، آئویی یوکی، اتسوکو ایچی‌هارا، کایتو ایشیکاوا و ماسامی ناگاساوا اشاره کرد.

عوامل دوبلاژ : ( استودیو آلفامدیا )

امیرحسین صفایی (مدیر دوبلاژ)، ثمین مظفری، امیرحسین صفایی، فاطمه همت همراه، عالم تاج خیری نیا، محمد هدایتی، حمید سربندی، بهاره نهاوندی، سمانه مبلغ حسینی، میثم کبیری، محید آفرین، سحر عیسی زاد، امیررضا لطفی، زهرا حیدری، علی فریدنی، ریحانه طباطبایی و محمد کشاورز

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران اسم تو

کارگردان اسم تو

دیدگاه‌های اسم تو