شهر وحش

شهر وحش

امتیاز کاربران امتیاز داده نشده
: 8.0
مناسب برای تمام سنین
نشان کردن
1 ستاره منفی1 ستاره مثبت
Loading...

درباره شهر وحش

داستان انیمیشن :

ماجرای انیمیشن زوتوپیا از این قرار است که خرگوشی چابک و زرنگی به نام جودی هاپس بالاخره بعد از تلاش های فراوان توانست در آزمون ورودی اداره پلیس با نمره ای عالی قبول شود. اما به دلیل اینکه جثه کوچکی که در مقایسه با دیگر افسران پلیس دارد برای ماموریت ساده ای در شهر فرستاده می شود و در این میان به موضوع مشکوکی برمی خورد؛ با روباهی به نام نیک آشنا می شود. جودی به وسیله مدرکی که از نیک در دست داشت او را مجبور کرد تا برای پی بردن به مسئله مهمی که در شهر اتفاق افتاده بود به او کمک کند.

توضیحات انیمیشن :

یک پویانمایی رایانه‌ای سه‌بعدی آمریکایی اکران شده در ژانر کمدی[۶] و ماجراجویی، به کارگردانی بایرون هاوارد، ریچ مور و جرید بوش است. این فیلم توسط والت دیزنی پیکچرز تهیه شده‌است که به عنوان پنجاه و پنجمین فیلم پویانمایی در فهرست والت دیزنی به حساب می‌آید. از صداپیشگان این فیلم می‌توان به جنیفر گودوین، جیسون بیتمن، ادریس البا و شکیرا اشاره کرد. زوتوپیا توسط والت دیزنی پیکچرز در ۴ مارس ۲۰۱۶ در ایالات متحده اکران شد.

عوامل دوبلاژ : ( استودیو گلوری انترتیمنت )

مهرداد رئیسی (مدیر دوبلاژ)، مهرداد رئیسی (نیک)، دریا محمد زاده (جودی)، محمد هدایتی (رئیس پلیس)، مسعود سیدی (شهردار)، کیوان نژاد کبودی (پدر جودی)، فرشته آقا میری (مادر جودی)، امیرحسین صفائی (استلات تنبل – کاک)، کیوان عسگری (موش کور – فیل بستنی فروش) ، سوده فکری (معاون شهردار) ، یگانه رمضانی (شهردار) ، محمد حبیبی (مربی یوگا – گرگ) ، زهرا خاکی (دختر موش کور – فیل) ، ارشیا شریعتی (سمور دزد) ، فاطمه فیض (خانم سموریان) ، محمد حسن آژینه (پسر بچه روباه شر) ، حامد معبودی (سرپنجولی) ، شمیم صادقی (بچگی نیک) ، مائده آژیری (بچه موش تپل) و پریسا جاوید (استلات – گوسفند سفید)

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران شهر وحش

کارگردان شهر وحش

دیدگاه‌های شهر وحش