نکاتی درباره محتواهای منتشر شده در نمایش گستر

از شما کاربران عزیز بابت انتخاب نمایش گستر به عنوان مرجع تماشای آنلاین و دانلود فیلم و سریال خود سپاس گزاریم در ادامه با نوع محتواهای موجود در وبسایت نمایش گستر نیز آشنا خواهید شد !

« محتواهای ایرانی » 

محتواهای ایرانی موجود در سرویس نمایش گستر به دو صورت می باشد : 1 – رایگان برای تمامی اپراتور های اینترنت دهنده  2 – رایگان برای اپراتور های همراه اول و ایرانسل  محتواهای ایرانی که به صورت رایگان در وبسایت نمایش گستر موجود می باشند. به صورت کاملا قانونی از صاحبان آن دریافت شده و به اجازه خود صاحبان محتوا صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. 

« محتواهای دوبله فارسی »

محتواهای دوبله فارسی که در سرویس نمایش گستر مشاهده میکنید به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم از صاحبان محتوا قرار داده شده است و اما این به چه معنی هست؟ محتواها غیر مستقیم یعنی ما با همکاری موسسه های برجسته همچون تصویر دنیای هنر، تصویر گستر پاسارگاد موسسه های حرفه ای در زمینه دوبلاژ همچون ” موسسه فرهنگی هنری سورن ” استودیو آلفامدیا ” و سایر موسسات دوبله محتواهای این موسسه هارا با حسب قرار داد به صورت رایگان منتشر میکنیم.

و اما محتواهای مستقیم : این نوع محتواها به صورت مستقیم از وبسایت های رسمی این موسسه های دوبلاژ تهیه میگردد و منتشر می شوند این محتواها از دو گروه دوبلاژ معتبر ” موسسه فرهنگی هنری سورن و ” استودیو انجمن گویندگان جوان ( گلوری ) تهیه میگردند البته لازم به ذکر است برخی از دوبله های استودیو گلوری توسط موسسه پخش تصویر دنیای هنر به ما ارسال می شود و برخی آثار موسسه فرهنگی هنری سورن توسط خود موسسه به ما ارسال می شود ولی به هرحال برخی از محتوا های این موسسه ها به طور مستقیم از آن ها دریافت می شوند. محتواهایی که متعلق به موسسه فرهنگی هنری سورن هستند و نیاز به حمایت از آن گروه هست در بخش توضیحات محتوا ذکر شده است ! در صورت تمایل برای حمایت از استودیو گلوری لطفا با بخش پشتیبانی چت آنلاین با اپراتور برای این موضوع در ارتباط باشید !

محتواهای اختصاصی : این نوع محتواها توسط خود ما منتشر می شوند.

« دقت داشته باشید در صورت درخواست این موسسه ها دوبله هایی که به صورت مستقیم قرار داده شده اند حذف خواهند شد »